Linki

O Firmie

Firma E&W Sp. z o.o. Projekt Sp.k. z siedzibą w Inowrocławiu powstała przy współpracy i na bazie doświadczeń firm Eurowind Energy sp. z o.o. - https://eurowindenergy.com/ i Windbud sp. z o.o. - https://www.windbud.eu/ Specjalizujemy się w usługach techniczno-prawnych związanych z projektowaniem i budową farm fotowoltaicznych i wiatrowych. Realizujemy projekty w pełnym zakresie od pozyskania gruntów, poprzez wszelkie procedury administracyjne łącznie z pozyskaniem pozwolenia na budowę, a także budową i późniejszą eksploatacją inwestycji, aż po handel energią. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów z takich branż jak: budownictwo, planowanie przestrzenne, ochrona środowiska, elektroenergetyka, prawo oraz zarządzanie i pozyskiwanie nieruchomości.  Na przestrzeni ostatnich lat stworzyliśmy i zrealizowaliśmy, przy współpracy z naszymi partnerami biznesowymi, wiele projektów z zakresu odnawialnych źródeł energii. Nieustannie poszukujemy nowych możliwości rozwoju i podejmujemy nowe wyzwania. Zawsze dążymy do osiągnięcia wspólnego celu. Gwarantujemy profesjonalną i rzetelną obsługę inwestycji na każdym etapie. Dbamy o dostosowanie każdego projektu do warunków lokalnych w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, miejscową społecznością oraz aktualnie obowiązującymi przepisami.

Działalność

Obszarem naszej działalności jest przede wszystkim projektowanie, realizacja i eksploatacja inwestycji w zakresie parków słonecznych i wiatrowych. Chcemy być jednym z największych zarządców w Polsce w zakresie odnawialnych źródeł energii.

Aktualności

Poszukujemy gruntów o niskich klasach bonitacyjnych w celu lokalizacji farm fotowoltaicznych. Gwarantujemy profesjonalne i uczciwe podejście do realizacji inwestycji w porozumieniu z lokalnymi władzami i społecznością. 

Zespół

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów z takich branż jak: budownictwo, planowanie przestrzenne, ochrona środowiska, elektroenergetyka, prawo oraz zarządzanie i pozyskiwanie nieruchomości.

Subskrybuj
Panele

 

eneria wiatrowa

 

Eneria słoneczna